Meist

Eesti Tuleohutuspaigaldiste Hooldajate Keskliit (ETHK) on tuleohutusalaste teenuste ja toodetega tegelevate juriidilistest isikust ettevõtjate ühendus, mis on loodud 21.05.2009 a.

ETHK liikmeteks on 17 Eestis aktiivselt tegutsevat suuremat tuleohutusfirmat, kes tegelevad tuleohutuspaigaldiste hoolduse, projekteerimise ja ehitamisega. ETHK liikmete teenuste portfelli kuuluvad ka muud tuleohutusteenused mida objekti valdajatel / omanikel tuleohutuse tagamiseks vaja. Tuleohutuskoolitused, tuleohutuskorraldus objektil, tuleohutusalase dokumentatsiooni koostamine, ehituslik tuleohutus jne.

ETHK-l on olemas kompetents kogu tuleohutusvaldkonna ulatuses. Tänu oma suurele liikmete arvule oleme esindatud kogu Eestis.

ETHK osaleb Sisekaitseakadeemia juures asuva tuleohutuse valdkonna kutsekomisjoni töös. Kutsekoja Vara- ja Isikukaitse kutsenõukogu tuleohutusspetsialisti ja -eksperdi ning päästeinspektori kutsestandardite töörühmas. Eesti Standardikeskuse töögruppides TK 05 (tuletõrje- ja päästevahendeid käsitlevate standardite töögrupp), TK 08 "Ehitste tuleohutus" ja paljudes erinevates töögruppides, mis on seotud tuleohutusvaldkonnaga.

ETHK liikmeks olemine annab tuleohutusega tegelevatele ettevõtetele võimaluse kaasa rääkida tuleohutust mõjutava keskkonna ja seadusloome kujundamises, ning läbi selle muuta paremaks meie kõigi tuleohutusalane turvalisus.

Tuleohutusvaldkonnaga tegelevad ettevõtted on oodatud oma liitumissoovist teada andma aadressil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

ETHK LIIKMED

Alve OÜ

Antifire Tuleohutuslahendused OÜ

CitySecurity OÜ

EOKK OÜ

Firetek OÜ

Ida Tulekaitse OÜ

Kustutaja OÜ

Kustutusprojekt OÜ

Raktuli OÜ

Saaremaa Tuleohutus OÜ

Tamrex Ohutuse OÜ

Tartu Tuli OÜ

Total Eesti OÜ

Tulehoidja OÜ

Tuletark OÜ

Valga Tuletõrjeühing OÜ

Viljandi Tooma OÜ