Tulekahjude analüüs 2019

Tulekahjud 2019

Päästeamet on kokku pannud ja meiega jaganud 2019. aastal aset leidnud tulekahjude analüüsi, mis sisaldab Eesti tulekahjudes hukkunute profiili, hoonetulekahjude ning metsa- ja maastikutulekahjude detaile.
2019. aasta oli heas mõttes rekordiline aasta – hoone-, eluhoonetulekahjusid ning metsa- ja maastikutulekajusid oli taasiseseisvumise aja arvestuses kõige vähem.
Tulekahjude arvu vähenemisega ei ole paraku samas tempos vähenenud hukkunute arv. 2019. aastal hukkus tulekahjudes (õnnetusjuhtumite käigus) 43 inimest – 3,3 juhtumit 100 000 elaniku kohta, mida on jätkuvalt mitu korda rohkem kui näiteks Soomes. Vigastada sai 2019. aastal 113 inimest, mida on rohkem kui eelnevatel aastatel.
Kuna tulekahjude ennetamisel/kahjude vähendamisel on palju tahke, siis on väga oluline kõigi asjassepuutuvate osapoolte panus. Jagame seda analüüsi  ka Teiega jagada, et saaksite samuti tulekahjude olukorrast ülevaate ning võib-olla ka ideid oma tegemistesse.
Teie tähelepanekud ja ettepanekud on väga oodatud aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 

Lähemalt saab tutvuda:

Paasteamet_onePager_tulekahjud_A4.pdf

Tulekahjude_anals_2019.pdf
 
ETHK juhatus